Kraigherjeva ulica 4a, 2230 Lenart v Slov. goricah urednik@ovtar24.si

25 let Nogometnega kluba Cerkvenjak

16. nogometna šola NK Cerkvenjak. Foto: arhiv kluba

Ob 25-letnici NK Cerkvenjak in v okviru Občinskega praznika smo v NK Cerkvenjak bili aktivni in organizirali dva odmevna dogodka.

14. junija smo organizirali Tekmo generacij, na katero smo povabili nekdanje igralce, predsednike kluba in osebe, ki so v preteklosti veliko naredile za naš klub. Če nam to leto ni uspelo povabiti vseh, nam bo to gotovo uspelo v naslednjem ali prihodnjih letih, saj se je v Cerkvenjaku izmenjalo zelo veliko igralcev in nekaj vodilnih in drugih zaslužnih oseb. Ekipo »veteranov« je vodil Andrej Kocbek, ki je ves čas prisoten v cerkvenjaškem nogometu, domačo ekipo pa trener Roman Žamut. Tokrat je bilo pomembno le druženje in ne rezultat, saj se nekateri fantje niso videli že vrsto let. Da pa je bila to Tekma Generacij v pravem pomenu, pa dokazuje dejstvo, da sta si nasproti stala tudi oče in sin. Da je bilo na zelenici vse tako kot mora biti, pa je poskrbel mednarodni sodnik Simon Grlec.

generacije tekmaTekma generacij 2024

Od 17. do 21. junija smo izvedli pet dnevni projekt, 16. Nogometno šolo NK Cerkvenjak. V klubu smo bili pozitivno presenečeni, saj se je letošnje nogometne šole udeležilo kar rekordnih 91 otrok. Veseli smo bili, da se je učenja nogometnih veščin udeležilo tudi nekaj punc.

Otroci so pet dni zaporedoma, v veliki vročini, nabirali nogometno znanje. V sredo nas je obiskal tudi nekdanji vrhunski nogometaš Mitja Lotrič, ki je nekaj svojega bogatega nogometnega znanja delil tudi z otroki na zelenici.

lotrič dimecMitja Lotrič in Jani Dimec

Otroke je vseskozi spremljalo 10 trenerjev. Pomoč pri izvedbi Nogometne šole pa je nudilo še nekaj posameznikov in staršev otrok.

trenerjiTrenerska ekipa na 16. nogometni šoli

Vse otroke, ki še niso člani NK Cerkvenjak in so se udeležili Nogometne šole, seveda vabimo k vpisu za redno treniranje v našem klubu.

Ob zaključku se moram še enkrat zahvaliti vsem staršem, ki so vozili otroke cel teden na vadbo in seveda vsem simpatizerjem, ki so z raznimi donacijami pomagali, da smo prireditev uspešno izvedli.

Jani Dimec, predsednik NK Cerkvenjak

Dodaj komentar

Pogoji komentiranja

Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Ovtar24.si želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja.

Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Ovtar24.si. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Ovtar24.si bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.

Pošlji

Ovtar24.si

Kraigherjeva ulica 4a
2230 Lenart v Slov. goricah
08 200 44 53
urednik@ovtar24.si
ISSN 3024-0050
O nas
Ostalo

Naroči se na e-novice

Strinjam se s Politiko zasebnosti