zombi 2

Vpis
Napovedujemo:

KARATE – Pokalno tekmovanje, Mednarodno tekmovanje in Državno prvenstvo

V soboto 18.9.2021 se je v Športni dvorani Stražišče - Kranj odvil zadnji, tretji krog Pokalnega tekmovanja Karate zveze Slovenije. Na prvenstvu je nastopilo 319 tekmovalcev iz 45 slovenskih klubov. Tekmovanja so se udeležili tudi člani lenarške karate sekcije, in sicer: Matija Sedonja, Luka Štandeker, Filip Pavlič, Vid Zarič in Luka Rola, ki so osvojili kar 6 medalj. Dvojno zlato med kadeti je osvojil Vid Zarič v kategoriji kate in borbe -63kg, srebro v borbah sta osvojila Luka Štandeker med mlajšimi kadeti -45kg in Luka Rola med mlajšimi kadeti +55kg, bron v borbah pa Matija Sedonja med dečki +45kg in Filip Pavlič med malčki -35kg.

V soboto 25.9.2021 se je v športni dvorani Planina v Kranju odvil mednarodni turnir Kranj open. Tekmovanja se je udeležilo 59 klubov iz 6 držav, ki so zabeležili 449 posamičnih nastopov. Med njimi so bili tudi lenarški karateisti: Filip Pavič, Luka Štandeker, Luka Rola in Vid Zarič. Prav vsi so v svojih kategorijah osvojili bronasto odličje.

2.10.2021 se je v športni dvorani v Slovenskih Konjicah odvijalo državno prvenstvo za mlajše od 21 let. Tekmovanje se je udeležilo 388 tekmovalcev iz 50. klubov. Lenartčani so ponovno posegli po najvišjih mestih in skupno osvojili kar 5 odličij. Naslov državnega prvaka je osvojil Vid Zarič, in sicer v dveh kategorijah, kate kadeti in športne borbe -63kg kadeti, s čemer je ponovil uspeh preteklih let. Tretja mesta pa so osvojili: Filip Pavlič v katah malčki, Matija Sedonja v športnih borbah dečki +45kg in Gal Bauman v športnih borbah mlajši kadeti -50kg. Blizu medalje je bil tudi Luka Štandeker, ki je po prepričljivih zmagah klonil v polfinalu in po repasažu dosegel odlično 5.mesto.