Kraigherjeva ulica 4a, 2230 Lenart v Slov. goricah 08 200 44 53 urednik@ovtar24.si

Najmlajše športnice tekmovale v mažoretni in twirling abecedi

Minulo nedeljo, 12. maja, je v Športni dvorani Logatec potekalo tekmovanje zvez MTZS IN NBTA v mažoretni in twirling abecedi, ki so se ga med drugim uspešno udeležile tudi tekmovalke iz Lenarta, Benedikta in s Svete Ane. Najmlajše športnice so se dopoldan pomerile v kategorijah osnovni korak, mini abeceda, midi abeceda in maxi korak; popoldan pa še v kategorijah solo standard (osnovni, začetni in srednji twirl), mini traditional, mini freestyle in mini par.

Članice Twirling, plesnega in mažoretnega kluba Lenart so na tekmovanju osvojile eno zlato, dve srebrni in enajst bronastih priznanj ter štiri priznanja za sodelovanje.

Mažoretni in twirling klub Benedikt sta zastopali Kim in Sara. Obe sta tekmovali v kategoriji mini freestyle in vsaka s svojim nastopom osvojili osvojili srebrno medaljo.

abeceda benedikt

Več kot izvrstno se je odrezalo tudi 18 deklet iz Twirling kluba Aninih mažoretk, sploh, ker je za večino od njih bilo to prvo tekmovanje na državnem nivoju. V kategoriji osnovni korak so zlato osvojile Ana Majhenič, Zoja Vučković in Tiana Dominko; srebro pa Sabrina Bek Žuvela, Lia Pajek, Ana Kovač, Mia Toplak in Ela Muršec. V kategoriji Midi abeceda in Maxi korak pa so vsa dekleta osvojila zlato. To so Naya Lavrenčič, Alja Kaučič, Lara Reher, Maja Lončarič, Minea Vogrin, Eva Polenšak, Maša Rotovnik, Lejla Morina, Eva Bauman in Tinkara Triler. V kategoriji Mini traditional sta se iz kluba Aninih mažoretk predstavili dve skupini, ki sta osvojili odlično 1. in 3. mesto.

Dodaj komentar

Pogoji komentiranja

Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Ovtar24.si želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja.

Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Ovtar24.si. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Ovtar24.si bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.