Kraigherjeva ulica 4a, 2230 Lenart v Slov. goricah urednik@ovtar24.si

Od starega leta se bodo poslovili s Silvestrskim poljubom

Utrinek iz lanskega koncerta. Foto: arhiv društva

Cerkveno prosvetni pevski zbor Kulturnega društva Sveta Ana prireja že tradicionalni Božično-novoletni koncert, s katerim se simbolično poslovijo od starega leta in se hkrati zahvalijo poslušalcem za celoletno podporo. Občinstvo bo tudi tokrat v KTC Sveta Ana lahko uživalo v božičnih popevkah, ponovno bodo na koncertu s pričetkom ob 18. uri zapeli tudi mladi pevci Otroškega zbora Sv. Ana, prvič pa bodo na odru gostili še Otroški zbor vrtca OŠ Sv. Ana pod vodstvom Špele Čeh.

Več o prihajajočem koncertu nam je povedala zborovodkinja Natalija Šijanec, sicer akademska cerkvena glasbenica: “Tudi letos smo pripravili bogat in zanimiv program slovenskih pesmi, seveda v božičnem duhu. Ob koncu bomo skupaj z občinstvom zapeli vsem dobro znan Silvestrski poljub in na tak način skupaj z občani oziroma drugimi obiskovalci zaključili letošnje leto. Po uradnem delu koncerta pa bo sledilo še prijetno druženje ob pogostitvi.”

Dodaj komentar

Pogoji komentiranja

Slovenski knjižni jezik je samo naš, zato ga cenimo. Na Ovtar24.si želimo vzpodbujati njegovo rabo, zato vas naprošamo, da vaš komentar podate v slovenskem knjižnem jeziku. Pri tem sledite tudi načelom kakovostnega komentiranja.

Komentarji ne odražajo stališča uredniške politike Ovtar24.si. Pozivamo vas k strpni in argumentirani razpravi brez sovražnega govora.

Po Kazenskem zakoniku KZ-1 je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti ter za grožnjo, da bo napadel življenje ali telo druge osebe. Ovtar24.si bo v primeru obrazložene zahteve državnih organov, ki temelji na zakonski podlagi, podatke o komentatorjih, s katerimi razpolagamo, tem tudi posredoval.

Pošlji

Ovtar24.si

Kraigherjeva ulica 4a
2230 Lenart v Slov. goricah
08 200 44 53
urednik@ovtar24.si
ISSN 3024-0050
O nas
Ostalo